„FIZJOTERAPIA W POWIECIE STRZELECKO-DREZDENECKIM” – TRWA NABÓR

„FIZJOTERAPIA W POWIECIE STRZELECKO-DREZDENECKIM” – TRWA NABÓR

Dziś – 3 stycznia 2022 roku ruszył nabór do projektu „Fizjoterapia w powiecie strzelecko-drezdeneckim”. Na naszej stronie w zakładce pliki do pobrania znajdują się odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się w artykule.

Nabór wniosków prowadzony będzie w okresie od dnia 3 stycznia 2022 r. w sposób ciągły do dnia uzyskania w rekrutacji wskaźnika 150 osób. Wnioski o udział w projekcie należy składać w gabinecie „Rehabilitacji” Agnieszki Bażant, Kamienica Piastów przy Al. Piastów 1 w Strzelcach Kraj. (od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-18.00) oraz siedzibie Stowarzyszenia „Razem dla Strzelec” przy ul. Chrobrego 1 w Strzelcach Kraj. (biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-14.00) lub wysłać za pośrednictwem poczty/kuriera na ww. adresy.

Zasady organizacji niniejszego naboru określa Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie „Fizjoterapia w powiecie strzelecko-drezdeneckim”, który wraz z pozostałymi dokumentami jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce DO POBRANIA Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod numerem tel. 535 963 201.

Komentarze zablokowane.